Participanti 2019

       Echipe rezervate oferta de sarbatori !!!

  1. Frangulescu Mihai + Eduard  :  10+3 
  2. Saulescu Dan : 10+3
  3.  Stanca Cosmin + Raisa : 10+3
  4. Aldea + Simionescu : 10+3
  5. M.Nicolae + I.Oprea : 10+3
  6. Arian Gjinaj : 10+3
  7. Dani Tns : 10+3
  8. Filip Ion : 10+3
  9. Vlasin Samuel : 10+3
  10. Team Anghel : 10+3
  11. Team Usurelu V + Massimo : 10+3
  12. Giani + Maya : 10+3
  13. Avram&Albina : 10+3
  14. Florea + Carstea : 10+3
  15. Marian Grigorean : 20+6

 

 

ECHIPE REZERVATE 2019 !!!

  1. Catalin + Marius : 5+1
  2. Radu Florin & Valo : 5+1 
  3. Frangulescu Mihai + Sofia : 5+1
  4. Artur Mone : 5+1
  5. Bende Racing Pigeons : 40 
  6. Nitoiu Daniel : 5+1
  7. Bodale Adrian Si Sofia : 5+1

                           

 

 

 

Participanti 2018

Echipe rezervate la oferta de Sarbatori :

1. Fam.Tamas D+D+D –  1 echipa  (5+3)

2. Calin Razvan + Buzura- 1 echipa (5+3)

3. Ionut Tudor – 1 echipa (5+3)

4. Stefan&Davyd&Dany – 1 echipa (5+3)

5. Patrut Elisa – 2 echipe (5+3)

6. Lukacs Stefan – 1 echipa (5+3)

7. Radu Buzura + Calin Razvan – 1 echipa (5+3)

8. Giani + Maya – 2 echipe ( 5+3)

9. Erbaru Ionut – 1 echipa (5+3)

10. Pomarleanu + Popescu – 1 echipa (5+3) 

11. Mocioi Ionut – 1 echipa (5+3)

12. Nicolae + Oprea – 4 echipe (5+3)

13. Voicu Dan  – 1 echipa (5+3)

14. Usurelu Vasile – 1 echipa (5+3)

15. Fratii Mihu – 1 echipa(5+3)

16. Constantin Banut – 1 echipa (5+3)

17. Pislaru Marius Loft – 1 echipa (5+3)

 

Lista participanti inscrisi 2018

1. Artur Mone – 1 echipa (5+2)

2. Stanca Cosmin & Raysa – 1 echipa ( 5+2 )

3. S Madalin + S Sorin – 1 echipa (5+2)

4. Ghita + Bratucu + Stana – 1 echipa (5+2)

5. Popa Bogdan – 1 echipa (5+2)

6. Grec Mihai – 2 echipe (5+2)

7. Olteanu Ionut – 1 echipa (5+2)

8. Popa Irinel – 1 echipa (5+2)

9. Ionescu Andreea + Claudiu – 1 echipa (5+2)

10. Ferma Enache – 1 echipa (5+2)

11. Matei Cosmin – 3 echipe (5+2)

12. Team Catalin + Erik – 1 echipa (5+2)

13. Gheorghe Alexandru – 1 echipa (5+2)

14. Rebegea Toma – 1 echipa (5+2)

15. Dieter Szilagyi – 1 echipa (5+2)

16. Fratii Lupu – 1 echipa (5+2)

17. Manoloiu Costel – 1 echipa (5+2)

18. Florin Stefan – 1 echipa (5+2)

19. Predescu Constantin – 1 echipa (5+2)

20. Arjan Gjinaj – 1 echipa ( 5+2)

21. Aurita Pac – 1 echipa (5+2)

22. Vio Nitu – 1 echipa (5+2)

23. Ghinea + Dobrescu – 1 echipa (5+2)

24. Tanase Adrian – 1 echipa (5+2)

25. Stefan Ionut & Tatal – 1 echipa (5+2)

26. Tibi Bobi + Gore – 2 porumbei

27. Cheptea Claudiu + Matei – 1 echipa (5+2)

28. Necula Ionut – 1 echipa (5+2)

29. Ana Marian – 1 echipa (5+2)

30. Marian Bucurica – 1 echipa (5+2)

31. Tinu Valentin – 1 echipa (5+2)

32. Constantin Vladut Marian – 2 echipe (5+2)

33. Petre Marian – 1 echipa (5+2)

34. Murineanu + Creanga – 1 echipa (5+2)

35. Gorbatovschi Dima – 1 echipa ( 5+2)

36. Floroian D + Niță S – 1 echipa (5+2)

37. Oprea & Anghel – 2 echipe (5+2)

38. Stoica Viorel – 1 echipa (5+2)

39. Dumitru Cristinel – 1 echipa (5+2)

40. Giuliano Radulescu – 1 echipa (5+2)

41. Sorin Dobre Pigeon Loft – 1 echipa (5+2)

42. Mocanu Marian – 1 echipa (5+2)

43. Stoian Ionut & Negoita Elena – 2 echipe (5+2)

44. Ioana Bianca + Scarlat Marian – 1 echipa (5+2)

45. Poenaru + Scurtescu – 1 echipa (5+2)

46. Mindrican Cristinel – 1 echipa (5+2)

47. Titi Piriu Tauben – 1 echipa (5+2)

48. Gheorghe Alex + Costache – 1 echipa (5+2)

49. Manciu Bogdan – 1 echipa ( 5+2)

50. Gaust Gerhard – 1 echipa (5+2)

51. Diaconu Cristian & Fii – 1 echipa (5+2)

52. Bogdan Dobrescu – 1 echipa (5+2)

53. Club Cislau Buzau – 7 echipe (5+2)

54. Dany Marin – 1 echipa (5+2)

55. Vasile Adrian – 1 echipa (5+2)

56. Robin Dumitrache – 1 echipa (5+2)

57. Avram Dacian & Gabi Manescu – 1 echipa (5+2)

58. Ion Cristian & Dumitru Lucian – 2 echipe (5+2)

59. Bucur Alexandru – 1 echipa (5+2)

60. Pavel Tolea – 1 echipa (5+2)

61. Columbodrom Diamond Pigeon – 6 porumbei

62. Gusti + Miezu – 1 echipa (5+2)

63. Tatulescu + Dristaru – 1 echipa (5+2)

64. Florea Cristi – 1 echipa (5+2)

65. Ana si Aurel Zlotea – 1 echipa (5+2)

66. Ricky Loft – 1 echipa (5+2)

67. Valo & Radu Florin – 1 echipa (5+2)

68. Borit Paul – 1 echipa (5+2)

69. Daniel Tanasa – 2 echipe ( 5+2)

70. George Oancea – 1 echipa (5+2)

71. Lupu Ilie – 1 echipa (5+2)

72. Tuturuz Stelian – 1 echipa (5+2)

73. Crescatoria Marian&Gabriel – 1 echipa (5+2)

74. Petrescu Costel – 2 echipe (5+2)

75. Marius Andrei – 2 echipe (5+2)

76. Stan Ovidiu(Pele) – 2 echipe (5+2)

77. Iacob Marinel – 1 echipe (5+2)

78. Giani & Marius – 1 echipa (5+2)

79. David+Yanis – 2 porumbei

80. Ciupa Cosmin + Lavinia – 1 echipa (5+2)

81. Dinica+Adrian – 2 echipe (5+2)

82. Udrea Catani & Alice – 1 echipa (5+2)

83. Stan + Graur – 1 echipa (5+2)

84. Luca Matei – 3 porumbei 

85. Gheorghe Iulian – 1 echipa (5+2)

86. Bita Iulian + Faby – 1 echipa (5+2)

87. Moraru + Cojanu – 1 echipa (5+2)

88. Claudiu & Dario-Andrei – 1 echipa (5+2)

89. Branda Florin Nicușor – 1 echipa (5+2)

90. Mustatea Adrian – 1 echipa (5+2)

91. Postelnicu Mihai Adrian – 1 echipa (5+2)

92. Antofie Catalin – 1 echipa (5+2)

93. Ion Alin – 1 echipa (5+2)

94. Roibulescu Mugurel + Adrian – 1 echipa (5+2)

95. Team Zamfir George&Gheti Ioan – 1 echipa (5+2)

96. Ionut Ciocanea – 1 echipa (5+2)

97. Team SG Meissner Scheurer – 1 echipa (5+2)

98. Team Schroder Vandeloo – 1 echipa (5+2)

99. Thorsten & Finn Leon Daum – 1 echipa (5+2)

100. Bucsa Traian – 2 echipe (5+2)

101. Mortila Iulian – 1 echipa (5+2)

102. Badurla Iulian – 1 echipa (5+2)

103. Duculescu Ilie – 2 porumbei

104. Class 888 – 1 echipa (5+2)

105. Chirtoaca Andrian – 1 echipa (5+2)

106. Cazacu Alexandru – 1 echipa (5+2)

107. Manaila Alin – 1 echipa (5+2)

108. Matei & Ploscaru – 1 echipa (5+2)

109. Filip Ion – 1 echipa (5+2)

110. Marian Chiriac & Sorin Chireac – 1 echipa (5+2)

111. Alexandru+Gavrila+Duculescu – 1 echipa (5+2)

112. SG Pandrea Teodoru + Myky – 1 echipa (5+2)

113. Carstea Sorin + Iulian – 1 echipa (5+2)

114. Ghinea Ionel – 1 echipa (5+2)

115. Fiorini Laura & Daniele – 1 echipa (5+2)

116. G & C – 1 echipa (5+2)

117. Calina Razvan – 1 echipa (5+2)

118. Denis Cristian – 1 echipa (5+2)

119. Onea Madalin – 1 echipa (5+2)

120. Dream – Team Gaesti – 65 porumbei ( Constantin Marius, Lovin Catalin, Bebe Stoica , Dragut Emil , Grosu Bogdan , Nete Cornel , Draghici Alex , Matei Ionut , Soare Ionut , Cristi Stan )

121. Petre Nicolae – 1 echipa (5+2)

122. Popescu Bogdan – 1 echipa (5+2)

123. Florea Cristian + Cirstea Floarea – 1 echipa (5+2) + 1 porumbel

124. Fratii Milca +Apolloni Franco – 1 echipa (5+2)

125. Lupu Giovany – 2 echipe (5+2)

126. Familia Ungureanu – 1 echipa (5+2)

127. Cartu + Wyo – 1 echipa (5+2)

128. Crescatoria Popa si Marin – 1 echipa (5+2)

129. Bucsa Traian Florin – 1 echipa (5+2)

130. Florea Marius – 1 echipa (5+2)

131. Dumitrescu Constantin Maradona – 1 echipa (5+2)

132. Cazanciuc & Vițalariu – 1 echipa (5+2)

133. Zamfir Dumitru Doru – 1 echipa (5+2)

134. Ilie Manea + Hoimoc Dumitru – 2 echipe (5+2)

135. Ducan Anton – 2 porumbei 

136. Balan Ionel – 2 porumbei

137. Iosif Cristian – 1 echipa (5+2)

138. Bucureanu Sorin – 1 echipa ( 5+2)

139. Nitu & Graur – 1 echipa (5+2)

140. Derby Sunny Beach – 6 porumbei 

141. Andrei Ion – 1 echipa (5+2)

142. Bruma Adrian – 1 echipa (5+2)