Participanti 2021

   Echipe rezervate pentru 2021 !!

  1.  Nini Sandu & Cornelia – 5+1
  2. OLR King-of-race Maneuti
  3. Brianna și Anastasia Barbu – 5+1
  4. Gurgu Ionuț – 5+1 
  5. Nitu Marian – 3 p
  6. Lambe Paul – 5+1 
  7. Palomablue – 5+1

 

 

Echipe rezervate pentru cele 2 oferte + Echipe rezervate !!!

 

  1. Team YBN  –  6+2 ( oferta 1)
  2. Fast Olr Breeders  – 12+4 ( oferta 2 )
  3. Savulet Iulian – 6+2 ( oferta 1 )
  4. Pirvu Ionut – 12+4 (oferta 2 )
  5. Iacob Marinel – 12+4 (oferta 2 )
  6. Filip + Dr.Muller – 6+2 (oferta 1 )
  7. Fratii Tilvic – 6+2 ( oferta 1 )
  8. Gheorghe Valentin – 6+2 ( oferta 1)
  9. Gheorghe Florentin + Suiu Sorin – 6+2 (oferta 1)
  10. Team All For One – 12+4 (oferta 2 )
  11. Ghiserel Catalin – 6+2 (oferta 1 )
  12. Pali + Sebesi – 12+4 ( oferta 2 )
  13. Dumitriu Vlad – 6+2 (oferta 1 )
  14. Florin Ciuca + Nelu Badeci – 12+4 ( oferta 2 )
  15. Team Dinyo & Miguel – 6+2 (oferta 1 )
  16. Arian Gjinaj – 6+2 (oferta 1 )
  17. Gelu Popa + Sorin Carmaciu – 6+2 (oferta 1)
  18. Adrian Ciocan – 6+2 ( oferta 1 )
  19. Pali + Butiri – 6+2 ( oferta 1 )
  20. Team Solovastru – 6+2 (oferta 1 )
  21. Mihai + Mati – 6+2 ( oferta 1 )
  22. Bebe Stoica – 6+2 ( oferta 1 )
  23. Frangulescu Mihai + Eduard – 12+4 ( oferta 2 )
  24. Saulescu + Ilie – 12+4 ( oferta 2 )
  25. Marta Daniel – 6+2 ( oferta 1 )
  26. Ban Florin + Stanca Cosmin – 6+2 ( oferta 1 )
  27. Gyux – 6+2 ( oferta 1)
  28. Ionescu Alexandru – 6+2 ( oferta 1 )
  29. Alberto – 6+2 ( oferta 1 )
  30. Milea Silviu – 12+4 ( oferta 2 )
  31. Team Spranceana & Milea – 12+4 ( oferta 2 )
  32. David Narcis + Spanu Dragos – 6+2 (oferta 1 )
  33. Avram Marcel – 6+2 ( oferta 1 )
  34. Fratii Mihu – 6+2 ( oferta 1 )
  35. Cirstea F + Florea C – 6+2 ( oferta 1)
  36. Usurelu Vasile – 6+2 (oferta 1)
  37. Ionut Pirvu + George Constantin – 12+4 ( oferta 2)
  38. Manole + Muceanu – 6+2 ( oferta 1 )
  39. Lazaroiu Cosmin + Alin – 6+2 ( oferta 1 )
  40. Team Meier & Boehme ( Germany ) – 6+2 ( oferta 1)
  41. Team Huber & Boehme ( Germany ) – 6+2 ( oferta 1 )
  42. Grosu + Lore – 6+2 ( oferta 1 ) 
  43. Fratii Tilvic + Rentea Tudorel – 6+2 ( oferta 1 )
  44. Iulian Brutaru – 6+2 ( oferta 1 )
  45. Fraty Strunga Cosmin y George – 12+4 ( oferta 2)
  46. Catalin + Luciana – 6+2 ( oferta 1 )
  47. Darian Lazin – 6+2 ( oferta 1)
  48. Cretu Alin + Tatal – 6+2 ( oferta 1)
  49. Artur Mone – 6+2 ( oferta 1 )
  50. Pomarleanu + Vero – 6+2 ( oferta 1 ) 
  51. Bulgagiu Ioan – 6+2 ( oferta 1 ) 
  52. Markus Soellner – 6+2 ( oferta 1 )
  53. Toma&Simion Rebegea – 6+2 ( oferta 1 )
  54. DLC Pigeons – 6+2 ( oferta 1 )
  55. Cosmin Calota & Ton de Kovel – 5 +1 
  56. Stefan Marcel & Otelea – 6+2 ( oferta 1 )
  57. Florea Cristi & Beny – 6+2 ( oferta 1 )
  58. Suselea Loft – 6+2 ( oferta 1 )
  59. Popescu Nicolae – 6+2 ( oferta 1 )
  60. Radu + Stan – 6+2 ( oferta 1 )
  61. Fratii Chiranu + Orizont Columbofil – 12+4 ( oferta 2 )
  62. Dieter Bartczak – 2 teams  6+2 (DV)
  63. Markus Wiesnet – 2 teams 6+2 (DV)
  64. Team Meissnerlandderby Erwin Landau – 6+2 ( DV)
  65. Sg Senidani Toni Graca – 6+2 (DV)
  66. Josef Heilmeier -6+2 (DV)
  67. Jan Weis –  2 teams 6+2 (DV)
  68. Marin Daniel + Coman Ionut  – 12+ 4 (oferta 2 )
  69. Viorel Busuioc – 12+4 ( oferta 2 )
  70. Team Teutoburgerwaldrennen – 6+2 (DV)
  71. Team No-Wu – 2 teams 6+2 ( DV)

Echipe rezervate la oferta de Craciun !!

  1. Claudiu & Ariana Team – 7+3
  2. Giani + Maya – 7+3
  3. Dan + Iliuta – 7+3
  4. Ferariu Fabian – 7+3
  5. Albeanu+Scornea+Popescu – 7+3
  6. Cristian M + E – 7+3
  7. Fam.Tamas D+D+D – 7+3
  8. Robert Ghiorma – 7+3
  9. Lee Davison(UK) – 7+3